1570x1250 trojkrídlové plastové okno otváravé + otváravo-sklopné 3-SKLO

Vlastný sklad
okamžitá expedícia tovaru

Vlastná doprava
po celom Slovensku

Nadštandardná kvalita
tovaru a služieb
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Profil okna

- Okenný profil WDS vyrábaný pomocou najmodernejších technológií s dôrazom na kvalitu spĺňajúcu požiadavky európskej normy
- 5-komorový profil
- Stavebná hĺbka 70 mm
- Moderný hranatý dizajn prevyšuje všetky očakávania
- Vysoká energetická účinnosť, vynikajúce izolačné vlastnosti, spoľahlivosť a dlhá životnosť – tieto všetky charakteristiky sú kľúčovými prednosťami profilu WDS
Kovanie

- KOMFORT LINE K-3 je okenný systém v produktovej rade AXOR INDUSTRY
- V štandarde kovania je mikroventilácia
- Kovanie Komfort Line K-3 je navrhnuté tak, aby splnilo všetky očakávania spotrebiteľov. Je vyrobené z vysokokvalitných materiálov na najmodernejších zariadeniach s prísnymi technologickými normami, čím je zaručená jeho funkčnosť aj pri častom otváraní okien
- Kovanie je prispôsobené váhe a veľkosti konkrétneho okna
Tesnenie

- Dvojúrovňové šedé tesnenie je vyrobené z materiálu odolného proti starnutiu a poveternostným podmienkam, preto nevyžaduje údržbu a v prípade poškodenia je ľahko vymeniteľné
Zasklenie

- Okná sú zasklené izolačným trojsklom 4/10/4/10/4 s koeficientom prestupu Ug=1,1 Wm2K
- Pre zvýšenie tepelnoizolačných vlastností je dutina medzi sklami vyplnená argónom
- Štandardný oceľový medzisklenný rámik
Výstuha

- Vďaka oceľovej výstuhe hrúbky 1,5mm je zabezpečená tvarová stálosť okna
- Každé okno je štandardne vystužené v ráme aj v krídle
Súčasť balenia každého okna
- Okenná kľučka PVC lakovaná biela
- Podparapetný profil s výškou 30 mm s tesnením pre zlepšenie izolácie medzi rámom okna a profilom - výška podparapetného profilu nie je zahrnutá do výšky okna
- Odvodňovacie krytky
- Krytky na pánty
- Návod na montáž okien
- Odporúčaný stavebný otvor: 1600x1300 mm
K oknu je nutné zakúpiť montážne kotvy (nie sú súčasť balenia).
Okná WDS sú vyrábané v rôznych farebných prevedeniach:
Ak máte k produktu nejaké otázky alebo máte záujem o iný rozmer alebo farbu, kontaktujte nás na tel. čísle 0908 080 881 alebo mailom na info@profibyvanie.sk.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kvalitné plastové okná a dvere s príslušenstvom |
|---|---|
| Dostupnosť: | Na objednávku |
| Typ okna: | Plastové okno - Štandard |
| Profil okno/dvere: | WDS |
| Farba: | Biela, Orech, Zlatý dub, Antracit pieskovaný, Tmavý dub |
| Farba zvnútra: | Biela, Antracit pieskovaný, Zlatý Dub, Orech, Tmavý Dub |
| Farba zvonka: | Biela, Orech, Antracit pieskovaný, Zlatý Dub, Tmavý Dub |
| Typ: | Otváravo-sklopné, Trojkrídlové |
| Šírka okna: | 1570 mm |
| Výška okna: | 1250 mm |
| Sklo: | 3-SKLO |
| Počet komôr: | 5 |
| Stavebná hĺbka: | 70 mm |
| Tesnenie: | 2 tesnenia v šedom prevedení |
| Sklo: | 3-sklo 4/10/4/10/4 |
| Rozmer: | 157x125 cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | INTERNATIONAL WINDOWS AND DOORS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
|---|---|
| Adresa : | SZLAK 31-153 KRAKÓW, Polska NIP 6762643751 |
