Posuvný systém Smart Slide 2470x2150



Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Posuvný systém typu SLIDE s rozmerom šírka 2470 mm x výška 2150 mm
Odporúčaný stavebný otvor: 2500 mm x 2200 mm.
Ľavé krídlo je posuvné, pravé krídlo je fixné-neotváravé.



Nemecký profil Aluplast Smart Slide
Posuvný systém je vyrobený z kvalitného nemeckého profilu Aluplast Smart Slide, použitá technológia V-perfekt, vďaka ktorej má okno elegantné neviditeľné zvary. Plastové okná sú ekologicky vyrobené bez ftalátov a zmäkčovadiel a sú odolné voči UV žiareniu. Stavebná hĺbka okna je 140 mm. 6-komorový profil s prestupom tepla Uw pri Ug 0,7 = 0,88 Wm2K.

Zasklenie izolačným 3-sklom
Okno zasklené izolačným trojsklom so šírkou 36 mm má skvelé tepelno-izolačné vlastnosti a je vhodné aj pre nízkoenergetické stavby. Tri sklenené tabule sú vyplnené argónom a dištančnými rámikmi pre lepšiu tepelnú izoláciu. Vonkajšie sklá sú potiahnuté nízkoemisným povlakom (Low - E), ktorý zásadne znižuje úniky tepla z interiéru a zároveň prepúšťa dostatok denného svetla dnu. Izolačné 3-sklo 4/12Ar/4/12Ar/4 má koeficient prestupu tepla Ug=0,7 Wm2K.

Tesnenie
Plastové posuvné okno je vybavené tromi tesneniami zabezpečujúcimi skvelú vzduchotesnosť, vodotesnosť a tepelnú izoláciu. Tesnenie je odolné voči poveternostným vplyvom, UV žiareniu a má dlhú životnosť.

Výstuha
Tvarovú stálosť a pevnosť plastového okna zabezpečuje uzavretá oceľová výstuha s hrúbkou 1,5 v konštrukcii.
Súčasť balenia:
- Posuvný systém Smart Slide s s izolačným 3-sklom a 3 tesneniami
- Okenná kľučka hliníková vo farbe okna
- Odvodňovacie krytky
- Montážne kotvy
- Návod na montáž okien
POZOR! Posuvné okná je potrebné montovať na pevný a dôkladne vyrovnaný (znivelizovaný) podklad, pretože ich veľká hmotnosť a rozmerové nároky vyžadujú rovnomerné prenesenie zaťaženia. Iba správne pripravený podklad zabezpečí bezproblémovú funkčnosť, dlhú životnosť a spoľahlivé tesnenie systému. Pri montáži nie je prípustné podklad dodatočne neprofesionálne vyrovnávať ani vypodkladať nevhodnými materiálmi.
Okná Aluplast sú vyrábané v rôznych farebných prevedeniach:
Ak máte k produktu nejaké otázky alebo máte záujem o iný rozmer alebo farbu, kontaktujte nás na tel. čísle 0908 080 881 alebo mailom na info@profibyvanie.sk.
K oknám ponúkame KOMPLETNÝ SORTIMENT DOPLNKOV: parapety, žalúzie, sieťky, sieťové dvere, interiérové a exteriérové rolety, vonkajšie hliníkové žalúzie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kvalitné plastové okná a dvere s príslušenstvom |
|---|---|
| Dostupnosť: | Na objednávku |
| Typ okna: | Plastové okno - Nízkoenergetické |
| Profil okno/dvere: | ALUPLAST |
| Farba: | Biela |
| Farba zvnútra: | Biela |
| Farba zvonka: | Biela |
| Typ: | Posuvné |
| Šírka okna: | 2470 mm |
| Výška okna: | 2150 mm |
| Sklo: | 3-SKLO |
| Počet komôr: | 6 |
| Stavebná hĺbka: | 140 mm |
| Rozmery: | 247x215 cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
