Posuvný systém Slide SL 76 1970x1950



Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Posuvný systém typu SLIDE s rozmerom šírka 1970 mm x výška 1950 mm
Odporúčaný stavebný otvor: 2000 mm x 2000 mm.
Ľavé krídlo je posuvné, pravé krídlo je fixné-neotváravé.


Profil WDS SL 76
Posuvný systém je vyrobený z profilu WDS SL 76, ktorý je vyrábaný pomocou najmodernejších technológií s dôrazom na kvalitu spĺňajúcu požiadavky európskej normy. Stavebná hĺbka okna je 146 mm. 5-komorový profil s prestupom tepla Uw pri Ug 0,7 = 1,33 Wm2K.

Prah
Umožňuje bezbariérovú inštaláciu a zároveň zachovanie tepelnej izolácie.

Zasklenie izolačným 3-sklom
Okno zasklené izolačným trojsklom so šírkou 48 mm má skvelé tepelno-izolačné vlastnosti a je vhodné aj pre nízkoenergetické stavby. Tri sklenené tabule sú vyplnené argónom a dištančnými rámikmi pre lepšiu tepelnú izoláciu. Vonkajšie sklá sú potiahnuté nízkoemisným povlakom (Low - E), ktorý zásadne znižuje úniky tepla z interiéru a zároveň prepúšťa dostatok denného svetla dnu. Izolačné 3-sklo 4/18Ar/4/18Ar/4 má koeficient prestupu tepla Ug=0,7 Wm2K.

Tesnenie
Plastové posuvné okno je vybavené tromi tesneniami zabezpečujúcimi skvelú vzduchotesnosť, vodotesnosť a tepelnú izoláciu. Tesnenie je odolné voči poveternostným vplyvom, UV žiareniu a má dlhú životnosť.

Výstuha
Tvarovú stálosť a pevnosť plastového okna zabezpečuje uzavretá oceľová výstuha s hrúbkou 1,5 v konštrukcii.

Súčasť balenia:
- Posuvný systém Slide SL 76 s s izolačným 3-sklom a 3 tesneniami
- Okenná kľučka hliníková vo farbe okna
- Odvodňovacie krytky
- Návod na montáž okien
K oknu je nutné zakúpiť montážne kotvy (nie sú súčasť balenia).
POZOR! Posuvné okná je potrebné montovať na pevný a dôkladne vyrovnaný (znivelizovaný) podklad, pretože ich veľká hmotnosť a rozmerové nároky vyžadujú rovnomerné prenesenie zaťaženia. Iba správne pripravený podklad zabezpečí bezproblémovú funkčnosť, dlhú životnosť a spoľahlivé tesnenie systému. Pri montáži nie je prípustné podklad dodatočne neprofesionálne vyrovnávať ani vypodkladať nevhodnými materiálmi.
Okná WDS sú vyrábané v rôznych farebných prevedeniach:
Ak máte k produktu nejaké otázky alebo máte záujem o iný rozmer alebo farbu, kontaktujte nás na tel. čísle 0908 080 881 alebo mailom na info@profibyvanie.sk.
K oknám ponúkame KOMPLETNÝ SORTIMENT DOPLNKOV: parapety, žalúzie, sieťky, sieťové dvere, interiérové a exteriérové rolety, vonkajšie hliníkové žalúzie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kvalitné plastové okná a dvere s príslušenstvom |
|---|---|
| Dostupnosť: | Na objednávku |
| Typ okna: | Plastové okno - Štandard |
| Profil okno/dvere: | WDS |
| Farba: | Antracit, Biela, Orech, Zlatý dub, Tmavý dub |
| Farba zvnútra: | Biela, Antracit pieskovaný, Zlatý Dub, Orech, Tmavý Dub |
| Farba zvonka: | Biela, Orech, Antracit pieskovaný, Zlatý Dub, Tmavý Dub |
| Typ: | Posuvné |
| Šírka okna: | 1970 mm |
| Výška okna: | 1950 mm |
| Sklo: | 3-SKLO |
| Počet komôr: | 5 |
| Stavebná hĺbka: | 146 mm |
| Rozmery: | 197x195 cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | INTERNATIONAL WINDOWS AND DOORS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
|---|---|
| Adresa : | SZLAK 31-153 KRAKÓW, Polska NIP 6762643751 |
