Posuvný systém EvolutionDrive Plus+ 2970x2150



Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Posuvný systém typu SLIDE s rozmerom šírka 2970 mm x výška 2150 mm
Odporúčaný stavebný otvor: 3000 mm x 2200 mm.
Ľavé krídlo je posuvné, pravé krídlo je fixné-neotváravé.



Nemecký profil Salamander EvolutionDrive Plus+
Posuvný systém je vyrobený z kvalitného nemeckého profilu Salamander EvolutionDrive Plus+, ktorý sa vyznačuje snehobielou farbou, moderným hranatým prevedením a technológiou V-perfekt, vďaka ktorej má okno elegantné neviditeľné zvary. Plastové okná Salamander EvolutionDrive 82 sú ekologicky vyrobené bez ftalátov a zmäkčovadiel a sú odolné voči UV žiareniu. Stavebná hĺbka okna je 152 mm. 6-komorový profil s prestupom tepla Uw pri Ug 0,5 = 0,88 Wm2K.
Kovanie
V posuvnom systéme sú použité špeciálne kovania, ktoré ponúkajú vyšši prítlak krídla k rámu po celom obvode okna. Efektívne utesnenie zabezpečuje systém troch tesnení a plné dvojité tesnenie po obvode, čo sa premieta do nízkej tepelnej priepustnosti celej konštrukcie.
Kľučku možno vďaka kovaniu prestaviť do zatvorenej polohy pri akejkoľvek polohe krídla. Tento spôsob umožňuje zlepšiť vetranie vytvorením malej medzery alebo dokonca vytvoriť priechod pre domáce zvieratá.

Zasklenie izolačným 3-sklom
Okno zasklené izolačným trojsklom so šírkou 48 mm má skvelé tepelno-izolačné vlastnosti a je vhodné aj pre nízkoenergetické stavby. Tri sklenené tabule sú vyplnené argónom a dištančnými rámikmi pre lepšiu tepelnú izoláciu. Vonkajšie sklá sú potiahnuté nízkoemisným povlakom (Low - E), ktorý zásadne znižuje úniky tepla z interiéru a zároveň prepúšťa dostatok denného svetla dnu. Izolačné 3-sklo 4/18Ar/4/18Ar/4 má koeficient prestupu tepla Ug=0,5 Wm2K.

Tesnenie
Plastové posuvné okno je vybavené tromi tesneniami zabezpečujúcimi skvelú vzduchotesnosť, vodotesnosť a tepelnú izoláciu. EPDM tesnenie je odolné voči poveternostným vplyvom, UV žiareniu a má dlhú životnosť.
Výstuha
Tvarovú stálosť a pevnosť plastového okna zabezpečuje uzavretá oceľová výstuha s hrúbkou 1,5 a 2,5 mm v konštrukcii.
Súčasť balenia:
- Posuvný systém evolutionDrive Plus s izolačným 3-sklom a 3 tesneniami
- Okenná kľučka hliníková vo farbe okna
- Odvodňovacie krytky
- Montážne kotvy
- Návod na montáž okien
POZOR! Posuvné okná je potrebné montovať na pevný a dôkladne vyrovnaný (znivelizovaný) podklad, pretože ich veľká hmotnosť a rozmerové nároky vyžadujú rovnomerné prenesenie zaťaženia. Iba správne pripravený podklad zabezpečí bezproblémovú funkčnosť, dlhú životnosť a spoľahlivé tesnenie systému. Pri montáži nie je prípustné podklad dodatočne neprofesionálne vyrovnávať ani vypodkladať nevhodnými materiálmi.
Okná Salamander sú vyrábané v rôznych farebných prevedeniach:
Ak máte k produktu nejaké otázky alebo máte záujem o iný rozmer alebo farbu, kontaktujte nás na tel. čísle 0908 080 881 alebo mailom na info@profibyvanie.sk.
K oknám ponúkame KOMPLETNÝ SORTIMENT DOPLNKOV: parapety, žalúzie, sieťky, sieťové dvere, interiérové a exteriérové rolety, vonkajšie hliníkové žalúzie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kvalitné plastové okná a dvere s príslušenstvom |
|---|---|
| Dostupnosť: | Na objednávku |
| Typ okna: | Plastové okno - Nízkoenergetické |
| Profil okno/dvere: | SALAMANDER |
| Farba: | Biela |
| Farba zvnútra: | Biela |
| Farba zvonka: | Biela |
| Typ: | Posuvné |
| Šírka okna: | 2970 mm |
| Výška okna: | 2150 mm |
| Sklo: | 3-SKLO |
| Počet komôr: | 6 |
| Stavebná hĺbka: | 152 mm |
| Rozmery: | 297x215 cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
