Jednokrídlové sklopné plastové okno GreenEvolution Flex AD 870x650



Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Jednokrídlové sklopné biele plastové okno s rozmerom šírka 870 mm x výška 650 mm.
Odporúčaný stavebný otvor: 900 mm x 700 mm.
Krídlo je sklopné.



Nemecký profil Salamander Green Evolution Flex
Sklopné jednokrídlové okno je vyrobené z kvalitného nemeckého profilu Salamander Green Evolution Flex, ktorý sa vyznačuje snehobielou farbou, moderným hranatým prevedením a technológiou V-perfekt, vďaka ktorej má okno elegantné neviditeľné zvary. Plastové okná Salamander Green Evolution Flex sú ekologicky vyrobené bez ftalátov a zmäkčovadiel a sú odolné voči UV žiareniu. Stavebná hĺbka okna je 76 mm. 5-komorový profil s prestupom tepla Uw pri Ug 0,5 = 0,83 Wm2K (* referenčné okno 1230x1480).

Kovanie Siegenia Titan
Plastové okno je vybavené kvalitným nemeckým kovaním Siegenia Titan AF, ktoré sa vyznačuje plynulým ovládaním, vysokou bezpečnosťou, dlhou životnosťou a početnými funkciami ako: blokácia nesprávnej polohy kľučky, rohové mikrovetranie, štyri body proti vlámaniu na jednom krídle.

Zasklenie izolačným 3-sklom
Okno zasklené izolačným trojsklom so šírkou 44 mm má skvelé tepelno-izolačné vlastnosti a je vhodné aj pre nízkoenergetické stavby. Tri sklenené tabule sú vyplnené argónom a dištančnými rámikmi pre lepšiu tepelnú izoláciu. Vonkajšie sklá sú potiahnuté nízkoemisným povlakom (Low - E), ktorý zásadne znižuje úniky tepla z interiéru a zároveň prepúšťa dostatok denného svetla dnu. Izolačné 3-sklo 4/16Ar/4/16Ar/4 má koeficient prestupu tepla Ug=0,6 Wm2K.

Tesnenie
Plastové okno je vybavené dvomi tesneniami zabezpečujúcimi skvelú vzduchotesnosť, vodotesnosť a tepelnú izoláciu. EPDM tesnenie je odolné voči poveternostným vplyvom, UV žiareniu a má dlhú životnosť.

Výstuha
Tvarovú stálosť a pevnosť plastového okna zabezpečuje oceľová výstuha s hrúbkou 1,5 mm v ráme aj v krídle.

Súčasť balenia:
- Biele jednokrídlové sklopné plastové okno s izolačným 3-sklom a 2 tesneniami
- Okenná kľučka hliníková biela
- Podparapetný profil s výškou 30 mm - výška podparapetného profilu nie je zahrnutá do výšky okna
- Odvodňovacie krytky
- Krytky na pánty
- Montážne kotvy
- Návod na montáž okien
Okná Salamander sú vyrábané v rôznych farebných prevedeniach:
Ak máte k produktu nejaké otázky alebo máte záujem o iný rozmer alebo farbu, kontaktujte nás na tel. čísle 0908 080 881 alebo mailom na info@profibyvanie.sk.
K oknám ponúkame KOMPLETNÝ SORTIMENT DOPLNKOV: parapety, žalúzie, sieťky, sieťové dvere, interiérové a exteriérové rolety, vonkajšie hliníkové žalúzie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kvalitné plastové okná vo viacerých variantoch |
|---|---|
| Dostupnosť: | Na objednávku |
| Farba zvnútra: | Biela |
| Farba zvonka: | Biela |
| Okno: | Jednokrídlové, Sklopné |
| Šírka okna: | 870 mm |
| Výška okna: | 650 mm |
| Sklo: | 3-SKLO |
| Počet komôr: | 5 |
| Stavebná hĺbka: | 76 mm |
| Profil okna: | SALAMANDER |
| Typ okna: | Plastové okno - Štandard |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
